MENU

29.05.2017р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День перший "День знайомства"

29 травня 2017 року на базі Печенізької загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського гостинно відкрив свої двері для дітлахів пришкільний табір з денним перебуванням "Школярик". Загальне табірне свято "Ми їдемо в літо", проведене співробітниками ЦДЮТ, викликало сміх, радіть та пустощі у дітей. Табірну зміну відкрито!

30.05.2017р.

День другий "День розумників і розумниць"

Весело, цікаво та інтригуюче пройшла вікторина "Птахи України" у пришкільному таборі з денним перебуванням "Школярик". У змаганнях 4-5 загонів перемогла дружба.

 

 

 

 

 

 

 

Учні 1-та 2 загонів були задіяні у ЦДЮТ на святі "У світі казки чарівної". Діти показали, що з казкою вони добре знайомі!

31.05.2017р.

День третій "День казки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Забута казка -це золоте намисто, яке впало на морське дно" - кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам"яті перлини народної мудрості. Тому день у таборі "Школярик" був присвячений "Чарівній казці".

01.06.2017

День четвертий "Міжнародний день захисту дітей"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Феєричне дійство під назвою "Мирна країна - щаслива дитина" відбулося на площі селища. Цікава гра квест, флешмоб, малюнки на асфальті, малюнки на обличчі стали справжнім святом, даруючи дітям масу позитивних емоцій.

 

 

 

 

 

 

02.06.2017р.

День п"тий "Олімпійський день"

 

 

 

 

 

 

 

 

"Спритні, вправні, витривалі - це ми!" - саме під таким гаслом пройшов день у таборі "Школярик". Діти змагалися, грали в різні рухливі ігри, міні-футбол.

06.06.2017р.

День шостий "День патріотичного виховання"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі - на нашій славній Україні! Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки - тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.

З метою збагачення учнів знаннями про Україну, її державні свята, виховання патріотизму, любові і відданності своїй Вітчизні у таборі "Школярик" було проведено "День патріотичного виховання". Інтелектуальна гра-квест, "Ігри патріотів", свято "Україна- рідний край" зробили перебування у таборі цікавим та змістовним.

 

07.06.2017р.

День сьомий "День миру"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою створення умов для згуртування колективу, дружньої взаємодії в колективі, прожиття ситуації співпраці,  взаємопідтримки, поваги один до одного - 7 червня 2017 у таборі "Школярик" пройшла загальнотабірна гра "Перепис населення".

08.06.2017р.

День восьмий "День гумору та сатири"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота у таборі кипить. Ми і літаки виготовляємо, а потім запускаємо, і конкурс гумору та сатири проводимо, не забуваючи про сміх, радість, гарний настрій, пісні, танці, флешмоб.

09.06.2017р.

День дев"ятий  "День мов"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вивчайте мову українську - 

дзвінкоголосу, ніжну, чарівну

Саме під таким гаслом пройшов день у таборі "Школярик". З метою поглиблення знань дітей з української мови, виховання любові до рідної мови проведено вікторину "Звучи, рідна мово", урок -квест "Як парость виноградної лози плекайте мову". Із завзяттям та творчістю працює в таборі мовний загін. Діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою та дізнаватися чимало нового про мовні особливості іншої країни.

12.06.2017р.

День десятий "День таланту"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відпочинок у таборі "Школярик" триває.Щоб він був цікавим і корисним, проведено такі заходи:

  1. Служба у справах дітей Печенізької РДА і Печенізький районний центр соціальних служб у справах сімей, дітей та молоді провели годину спілкування за темою: "Життя - це те, що більш за все цінуємо і менше всього бережемо";
  2. Загальнотабірна гра "Міні міс табору-2017". Юні леді зуміли показати свій талант, артистизм, ніжність, винахідливість та красу.

13.06.2017р.

День одинадцятий "День туризму"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цей день учні табору "Школярик" мали чудову можливість взяти участь у велосипедній екскурсії "Територія радості", під час якої діти не лише проїхали вулицями рідного селища, а й пограли в рухливі ігри на березі річки.

В актовій залі переглядали улюблені мультфільми, співали в караоке.

14.06.2017

День дванадцятий "День захисту тварин"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У цей день діти зображували на асфальті свою улюблену тваринку, розповідаючи як вони її люблять та доглядають за нею.

У Печенізькому районному центрі зайнятості пройшов профорієнтаційний захід "Моє життя  - мій професійний вибір". 

15.06.2017

День тринадцятий "День природи"

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою виховання шанобливого ставлення до всього живого, до природи, формування екологічної культури дітей, навичок поведінки у природі та бережливого ставлення до довкілля, було проведено гру квест "Екологічна стежина".

В цей день учні табору "Школярик" відвідали Фельдман ЕкоПарк та пожежно-рятуваньну частину. Проведені екскурсії сприяли загальному розвитку дітей, вихованню колективізму та взаємодопомоги.

16.06.2017

День чотирнадцятий "День прощання"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До побачення, таборе!

Святковим дитячим концертом закінчує свою роботу літній табір "Школярик".

 

uCoz