MENU
Головна » 2017 » Січень » 30 » 242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту
14:04
242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту

27.01.2017

Легендарна оборона Донецького аеропорту українськими військовослужбовцями, що тривала 242 дні, безперечно, стала славетною сторінкою української військової історії.

На століття пам’ять про цей подвиг житиме в серцях українців і на ньому виховуватимуться покоління захисників України

"Сірого кольорору в світі більше не було. Тільки чорний..." прем"єра книги С.Лойка "Аеропорт" під такою назвою відбувся захід у Печенізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського. Організували та провели захід зав. бібліотекою В.Вовк, педагог-організатор Панченко А.О., представники військового комісаріату Печенізького району; ведучі учні 7-х класів Гриценко Е., Забудько Є., Казаков Ю.

Присутні ознайомились з передумовами написання роману Л.Л. Лойка "Аеропорт". Події описані в романі, розповідають про звичайних людей, яких за неймовірну силу духу, героїзм весь світ називає "кіборгами".

Оборона тривала 242 дні, за якою стежив світ - це смуга землі, в яку вгризались сотня бійців. Такою оборона Донецького аеропорту ввійде в історію.

З почуттям патріотизму і тривогою в голосі ведучі донесли до присутніх, що людська гідність, честь, співчуття і воля до перемоги - на це здатні патріоти України! І ми маємо віддавати їм шану щодня, повсякчас і постійно!

"Аеропорт" - символ того, чого люди не повинні допускати у ХХІ столітті. Учні переглянули відеофрагменти "Оборона Донецького аеропрту", відеокліпи та пісні Т.Піскарьової "Мамина молитва", Х. Панасюк "Я подарую тобі світ..."

Закінчили перзентацію книги "Аеропорт" словами українського письменника О.Довженка "Ми б"ємося за те, чому нема ціни в усьому світі, - за Батьківщину"!

Переглядів: 43 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz