MENU
Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності та Свободи
17:12
День Гідності та Свободи

21.11.2017

     Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада. У Печенізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. ім. Г.Семирадського на честь Дня Гідності та Свободи проведено наступні заходи:

Тематична екскурсія до Краєзнавчого музею ім. Т.Сулими, «21 листопада- День Гідності та Свободи», виховний захід «Україна гідна свободи!», інформаційні хвилини «Україно, для тебе я можу».

 

Мета заходів : формувати у школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців;розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності;виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

Заходи підготували: заступник директора з виховної роботи Рибас І.О., вчителі історії Сафронова Л.В,, Сиром'ятникова О.О., педагог-організатор Панченко А.О.

 

 

Переглядів: 32 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz