MENU
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » День Захисника Вітчизни
15:50
День Захисника Вітчизни

13.10.2017

   Яскраво та незвичайно відсвяткували в нашій школі День Захисника Вітчизни. Свято пройшло у незвичайній формі квесту під назвою "Козацькі розваги", в якому брали участь учні 5-9 класів. Учні 10-11 класів переглянули документальний фільм "Історія виникнення українського козацтва". Переможцями квесту стали учні 8-А та 7-А класів, які були нагороджені дипломами та солодкими подарунками. Всі інші учасники отримали  подяки за участь у святі. Активну участь у підготовці свята взяли учні 1-4 класів, які підготували виставку малюнків "Дякуємо за сонячний ранок". У шкільній бібліотеці була підготовлена книжково-ілюстративна виставка. Захід організували: класний керівник 6-Б класу Помиляйко О.О., заступник директора з виховної роботи Рибас І.О., педагог-організатор Панченко А.О.

   Мета заходу: Розвивати пізнавальну активність дітей, прагнення якомога глибше пізнавати національне коріння. Залучати дітей до української національної обрядовості. Закріплювати уявлення про дружні стосунки, виховувати взаємоповагу між дітьми. Виховувати любов до рідного краю,свого народу. Виховання свідомого громадянина, патріота.

   У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. Отже вітаємо всіх зі святом, і бажаємо міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

 

Переглядів: 67 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz