MENU
Головна » 2018 » Березень » 30 » Інформаційна нарада щодо участі у інноваційному проекті "Центр гендерної культури"
21:26
Інформаційна нарада щодо участі у інноваційному проекті "Центр гендерної культури"

29.03.2018

 У Печенізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. ім. Г.Семирадського відбулася інформаційна нарада щодо участі нашої школи  у інноваційному проекті "Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді", яку провела заступник директора з виховної роботи Рибас І.О.  Даний проект розпочав свою діяльність 1 грудня 2017 р. у Харкові та реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприяння Харківської міської ради. Безпосередньо наші куратори та тренери працюють на базі КВНЗ ХАНО, де 29 січня було урочисто відкрито "Майстерню гендерночутливого вчительства".

  Мета проекту- розповсюдження ідей гендерної рівності та гендерної культури у Харківській області. Проект фокусуватиметься на неформальній гендерній освіті молоді і жінок з метою допомогти їм стати гендерночутливими лідерами і лідерками, які беруть активну участь у процесі прийняття рішень як на місцевому, так і регіональному рівнях. Передбачається, що проект зробить внесок у поширення ідей гендерної рівності та гендерної культури, встановлення  гендерного балансу на рівні прийняття рішень у політичній і економічній сферах, розширенні прав і можливостей жінок і молоді в Україні.

 Наша школа стане експериментальним майданчиком для поглибленого вивчення теми гендерної культури, 28 квітня до нас завітають тренери, які проведуть перше заняття, на яке ми з нетерпінням чекаємо!

 

Переглядів: 88 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz