MENU
Головна » 2017 » Вересень » 13 » Пересувна виставка цікавої науки
13:56
Пересувна виставка цікавої науки

 

 

 

 

 

 

 

12.09.2017

Харківська обласна державна адміністрація, Департамент науки і освіти ХОДА за ініціативи навчального центру «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вже другий рік поспіль реалізують спільний проект «Пересувна виставка цікавої науки». Він спрямований на виконання важливого суспільного завдання – популяризації науки серед школярів.

Мета проекту – розкрити сільським дітям світ цікавої науки через доступні та зрозумілі наукові експонати і показати, що кожному охочому знайдеться місце в цьому захопливому світі, незалежно від соціального й матеріального стану та місця проживання; спонукати сільських школярів до навчання, щоб вступали до найкращих вишів України і світу та поверталися розбудовувати малу батьківщину заради успіхів великої.

Учні Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Г.Семирадського приймали активну участь у цьому заході, із великим зацікавленням спілкувалися із представниками навчального центру. Найактивніші школяри отримали приємні подарунки за участь у іграх та наукових експериментах. Дякуємо представникам "ЛандауЦентр" за цікаву та пізнавальну виставку!

 

Переглядів: 35 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz