MENU
Головна » 2017 » Березень » 22 » Від поліції – про обов’язки, від правозахисників – про права
15:53
Від поліції – про обов’язки, від правозахисників – про права

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.03.2017

Від поліції - про обов"язки, від правозахисників - про права дізналися старшокласники Печенізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського 20 березня 2017 року, під час уроку-тренінгу на тему «Про права і правоохоронців».

З учнями 9-х класів, які саме вивчають новий для них предмет «Правознавство», зустрілися інспектор ювенальної превенції Чугуївського ВП лейтенант поліції Олександр Малявін та заступник голови Чугуївської правозахисної групи, екс-помічник міністра МВС з питань дотримання прав людини Юрій Чумак.

Гості виклали молодим людям інформацію про права і обов’язки неповнолітніх – відповідно до своїх професій: представник поліції докладно розповів про основні вимоги та обмеження, встановлені для поведінки в громадських містах, заборони щодо тютюнопаління та вживання алкоголю, запобігання порушень законодавства; а правозахисник роз’яснив поняття «прав людини» та нагадав про правила поведінки при спілкуванні з поліцейськими.

Також Ю. Чумак презентував для перегляду мультфільми з серії «Ти і поліція», підготовлені Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціацією УМДПЛ) та соціальні ролики щодо попередження вуличного й домашнього насильства, створені IREX-Україна спільно з Національною поліцією.

Учасники заходу дізналися про те, як правильно поводитись з правоохоронцями, аби не наразитися на неприємності, отримали правові порадники, видані Асоціацією УМДПЛ.

Захід відбувся в рамках ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Поліція та громада – співпраця, направлена на результат», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження».

Переглядів: 94 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz