MENU

 

День сьомий "Олімпійський день"

 06.06.2018

  У таборі "Школярик" відбувся Олімпійський день. Діти брали активну участь у різноманітних спортивних змаганнях, вчитель основ здоров"я провела виховний захід  "Здоровий спосіб життя- шлях до великого спорту!", у шкільній бібліотеці працює виставка книжок та журналів "Олімпійські чемпіони України", також проведені велозмагання "Спритні, сильні, витривалі!"

 

 

День шостий "День природи"

05.06.2018

  У таборі відбувся День природи. Головна подія дня- це поїздка до еко-парку ім. О.Фельдмана, діти отримали незабутні емоції від подорожі та яскраві враження від спілкування із тваринним світом. Також відбулися екскурсії до лісу та річки, ігри на свіжому повітрі, конкурс малюнку на асфальті "Природа і фантазія". А щоб прогулянки були не тільки цікавими, а і безпечними, керівники загонів провели виховні бесіди «Правила безпеки поблизу водойм», «Щоб не трапилось біди, правил безпеки дотримуйся завжди»

 

 

 

 

День п'ятий "День патріотичного виховання"

04.06.2018

 У пришкільному таборі відбувся День патріотичного виховання. Розпочався день традиційною ранковою зарядкою, але у вигляді флешмобу під національно-патріотичні пісні. Також учні відвідали Краєзнавчий музей ім. Т.А. Сулими де дізналися багато цікавої інформації з історії рідного краю. Вчитель образотворчого мистецтва Помиляйко О.О. провела конкурс малюнку "Моя рідна Україна".

  До 1030-річниці хрещення Русі-України проведено заходи: книжкова виставка у бібліотеці "Історія хрещення Русі-України", виставка плакатів "1030-річниця хрещення Русі-України", вчитель Сафронова Л.В. провела годину історії "Духовна спадщина України".

 

 

День четвертий "Міжнародний День захисту дітей"

01.06.2018

 Відбулося районне свято до Дня захисту дітей. Цікава та різноманітна програма заходу зацікавила дітей: концерт, квест, аквагрим, шашковий турнір, конкурс флешмобів, конкурс малюнків на асфальті та смачне морозиво. Дякуємо організаторам за чудове дійство!

 

 

День третій "День здоров'я"

31.05.2018

 У таборі "Школярик" відбувся День здоров'я, який розпочався традиційною зарядкою на свіжому повітрі, також для учнів проведені екскурсії на природу та виховні бесіди про здоровий спосіб життя.

 

 

День другий "День талантів"

30.05.2018

 З метою виховання естетичних смаків та розвитку дитячої творчості  у пришкільному таборі проведено конкурс малюнків на асфальті "Світ очима дітей". Захід організували працівники Печенізького ЦДЮТ

 

День перший "День знайомств"

29.05.2018

  Ось і довгоочікуваний відпочинок! Навчання в школі закінчилося, але вона не спорожніла, школа продовжує свою роботу, але на цей раз в якості пришкільного літнього табору «Школярик», який відвідує 143 учня.

 Мета табору: оздоровитися, цікаво провести час, набратися нових знань, приємних вражень, знайти нових друзів.

 Урочисте відкриття табору пройшло цікаво та весело- лунали пісні, танці, жарти. Діти так захопилися розвагами, що у таборі свято продовжувалося.

 Дякуємо працівникам Печенізького ЦДЮТ за допомогу в організації та проведенні свята.

 

 

29.05.2017р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День перший "День знайомства"

29 травня 2017 року на базі Печенізької загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів ім. Г. Семирадського гостинно відкрив свої двері для дітлахів пришкільний табір з денним перебуванням "Школярик". Загальне табірне свято "Ми їдемо в літо", проведене співробітниками ЦДЮТ, викликало сміх, радіть та пустощі у дітей. Табірну зміну відкрито!

30.05.2017р.

День другий "День розумників і розумниць"

Весело, цікаво та інтригуюче пройшла вікторина "Птахи України" у пришкільному таборі з денним перебуванням "Школярик". У змаганнях 4-5 загонів перемогла дружба.

 

 

 

 

 

 

 

Учні 1-та 2 загонів були задіяні у ЦДЮТ на святі "У світі казки чарівної". Діти показали, що з казкою вони добре знайомі!

31.05.2017р.

День третій "День казки"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Забута казка -це золоте намисто, яке впало на морське дно" - кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам"яті перлини народної мудрості. Тому день у таборі "Школярик" був присвячений "Чарівній казці".

01.06.2017

День четвертий "Міжнародний день захисту дітей"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Феєричне дійство під назвою "Мирна країна - щаслива дитина" відбулося на площі селища. Цікава гра квест, флешмоб, малюнки на асфальті, малюнки на обличчі стали справжнім святом, даруючи дітям масу позитивних емоцій.

 

 

 

 

 

 

02.06.2017р.

День п"тий "Олімпійський день"

 

 

 

 

 

 

 

 

"Спритні, вправні, витривалі - це ми!" - саме під таким гаслом пройшов день у таборі "Школярик". Діти змагалися, грали в різні рухливі ігри, міні-футбол.

06.06.2017р.

День шостий "День патріотичного виховання"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі - на нашій славній Україні! Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки - тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.

З метою збагачення учнів знаннями про Україну, її державні свята, виховання патріотизму, любові і відданності своїй Вітчизні у таборі "Школярик" було проведено "День патріотичного виховання". Інтелектуальна гра-квест, "Ігри патріотів", свято "Україна- рідний край" зробили перебування у таборі цікавим та змістовним.

 

07.06.2017р.

День сьомий "День миру"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою створення умов для згуртування колективу, дружньої взаємодії в колективі, прожиття ситуації співпраці,  взаємопідтримки, поваги один до одного - 7 червня 2017 у таборі "Школярик" пройшла загальнотабірна гра "Перепис населення".

08.06.2017р.

День восьмий "День гумору та сатири"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робота у таборі кипить. Ми і літаки виготовляємо, а потім запускаємо, і конкурс гумору та сатири проводимо, не забуваючи про сміх, радість, гарний настрій, пісні, танці, флешмоб.

09.06.2017р.

День дев"ятий  "День мов"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вивчайте мову українську - 

дзвінкоголосу, ніжну, чарівну

Саме під таким гаслом пройшов день у таборі "Школярик". З метою поглиблення знань дітей з української мови, виховання любові до рідної мови проведено вікторину "Звучи, рідна мово", урок -квест "Як парость виноградної лози плекайте мову". Із завзяттям та творчістю працює в таборі мовний загін. Діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою та дізнаватися чимало нового про мовні особливості іншої країни.

12.06.2017р.

День десятий "День таланту"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відпочинок у таборі "Школярик" триває.Щоб він був цікавим і корисним, проведено такі заходи:

  1. Служба у справах дітей Печенізької РДА і Печенізький районний центр соціальних служб у справах сімей, дітей та молоді провели годину спілкування за темою: "Життя - це те, що більш за все цінуємо і менше всього бережемо";
  2. Загальнотабірна гра "Міні міс табору-2017". Юні леді зуміли показати свій талант, артистизм, ніжність, винахідливість та красу.

13.06.2017р.

День одинадцятий "День туризму"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цей день учні табору "Школярик" мали чудову можливість взяти участь у велосипедній екскурсії "Територія радості", під час якої діти не лише проїхали вулицями рідного селища, а й пограли в рухливі ігри на березі річки.

В актовій залі переглядали улюблені мультфільми, співали в караоке.

14.06.2017

День дванадцятий "День захисту тварин"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У цей день діти зображували на асфальті свою улюблену тваринку, розповідаючи як вони її люблять та доглядають за нею.

У Печенізькому районному центрі зайнятості пройшов профорієнтаційний захід "Моє життя  - мій професійний вибір". 

15.06.2017

День тринадцятий "День природи"

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою виховання шанобливого ставлення до всього живого, до природи, формування екологічної культури дітей, навичок поведінки у природі та бережливого ставлення до довкілля, було проведено гру квест "Екологічна стежина".

В цей день учні табору "Школярик" відвідали Фельдман ЕкоПарк та пожежно-рятуваньну частину. Проведені екскурсії сприяли загальному розвитку дітей, вихованню колективізму та взаємодопомоги.

16.06.2017

День чотирнадцятий "День прощання"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До побачення, таборе!

Святковим дитячим концертом закінчує свою роботу літній табір "Школярик".

 

uCoz