MENU
Головна » 2018 » Листопад » 08

08.11.2018

 З метою профорієнтаційної роботи учні старших класів  відвідали міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном- 2018". Важлива подія освітньої галузі допомагає абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися із здобутками науково- педагогічних колективів, книговидавництв та досвідом використання інформаційних технологій.

 

Переглядів: 121 | Додав: Adminsh12 | Дата: 08.11.2018 | Коментарі (0)

08.11.2018

   З метою ознайомлення учнів з життям та творчим шляхом В.О. Сухомлинського, було проведено відкритий захід для учнів початкових класів, присвячений 100-річчю від народження видатного педагога, який підготували класний керівник 4-А класу Лапко В.О., та завідуюча бібліотекою Вовк В.В. Діти познайомилися із літературною спадщиною великого педагога, активно брали участь у вікторині, виконували пісні, декламували вірші та інсценізували оповідання В.О. Сухомлинського.

 

Переглядів: 103 | Додав: Adminsh12 | Дата: 08.11.2018 | Коментарі (0)

Учасниками методичного мосту були методисти відділу освіти Печенізької РДА та Шевченківської РДА, керівники закладів загальної середньої освіти Шевченківського району та керівники закладів освіти Печенізького району.

  Учасників методичного форуму привітала голова Печенізької районної ради Л.Ярова. Лариса Ярова поінформувала, як відбувається в Печенізькому районі взаємодія районної ради із закладами освіти, як саме депутатський корпус районної ради приділяє увагу розвитку освіти в районі.

  Голова райради навела приклади співпраці освітян з органами місцевого самоврядування в питаннях розвитку освіти на Печеніжчині, підкресливши, що важливі завдання вирішуються лише разом. Побажавши успіху у проведенні спільного заходу, голова райради висловила упевненість, що міжрайонна зустріч буде цікавою і плідною.

  Завідувач методичного кабінету відділу освіти Печенізької РДА О.Зеленська ознайомила присутніх з акмеологічною стратегією професійної діяльності сучасного керівника закладу освіти. Методист методичного кабінету А. Губар в сучасній формі охарактеризувала акмеологічну позицію учня. Методист методичного кабінету Г. Битюк дала характеристику вчителя акмеологічної школи. І. Шеханіна - методист методичного кабінету провела в цікавій формі акмеологічний практикум.

  Для делегації з Шевченківського району директор Печенізького ліцею ім.Г.Семирадського провела екскурсію навчальними кабінетами ліцею.

Переглядів: 87 | Додав: Adminsh12 | Дата: 08.11.2018 | Коментарі (0)

uCoz