MENU
Головна » 2019 » Вересень » 06
   Харківська громадська організація «Харківський обласний ґендерний ресурсний центр» за погодженням з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з 2018 року реалізує інноваційний проєкт «Центр ґендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».

  Метою проєкту є: поширення ідей ґендерної рівності та ґендерної культури серед вчительства і учнівства, батьківської громади; впровадження ґендерного підходу в освітній процес; пропагування поваги до прав людини і фундаментальних свобод незалежно від статі людини. Проєкт фінансується Європейським Союзом.

 У нашому районі до цього проєкту долучився КЗ «Печенізький ліцей імені Г.Семирадського» (Координаторка проєкту у закладі - Рибас І.О., заступник директора з виховної роботи). Учасники проєкту брали участь у тренінгах, семінарах, творчих конкурсах, впроваджували в освітній процес сучасні ґендерні наробки.

  За результатами роботи щодо реалізації проєкту упродовж 2018-2019 років у серпні 2019 року було здійснено відбір учасниць/ків навчального візиту до Фінляндії за трьома категоріями (вчительство, директори, працівники РВО). За рейтинговими показниками серед 92 представників/ниць вчительства Рибас Ілона Олександрівна здобула перемогу, ввійшла в десятку кращих і була відібрана для поїздки у Фінляндію з 27 жовтня по 1 листопада 2019 року. Вітаємо з перемогою!

 

Переглядів: 68 | Додав: Adminsh12 | Дата: 06.09.2019 | Коментарі (0)

 

 

 

       

   

 

  

      02 вересня вперше на центральній площі селища Печеніги відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Свято зібрало на площі представників різних поколінь, і малі, і дорослі мешканці селища зібралися, щоб привітати школярів із початком нового навчального року.
    На урочистій лінійці були присутні почесні гості – голова районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко, народний депутат України Дмитро Шенцев, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко.
   Лариса Володимирівна привітала учнів із Днем знань та побажала їм, щоб новий навчальний рік став для них початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихнув успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей. 
«Печенізька районна рада дарує вам смачні подарунки аби сьогодні, вирушаючи на першому уроці у подорож країнами Європи, ці смаколики зробили вашу подорож смачною та незабутньою», - зазначила голова райради.
   Родзинкою свята стало прийняття до лав ліцеїстів нових учнів – першокласників. Через вишиванковий коридор, який утворили схвильовані батьки, діти під оплески всіх присутніх крокували на першу у своєму житті шкільну лінійку. 
Учні та вчителі ліцею ім. Г.Семирадського подарували невеличку концертну програму всім присутнім, створюючи атмосферу свята.
  Перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року. Урочистою ходою через вишиванковий коридор під керівництвом класних керівників школярі вирушили на свій перший урок «Розкажи Європі про себе».

 

Переглядів: 76 | Додав: Adminsh12 | Дата: 06.09.2019 | Коментарі (0)

uCoz