MENU
Головна » 2019 » Вересень » 6 » Реалізація інноваційного проєкту в Печенізькому ліцеї імені Генріха Семирадського
11:42
Реалізація інноваційного проєкту в Печенізькому ліцеї імені Генріха Семирадського
   Харківська громадська організація «Харківський обласний ґендерний ресурсний центр» за погодженням з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з 2018 року реалізує інноваційний проєкт «Центр ґендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».

  Метою проєкту є: поширення ідей ґендерної рівності та ґендерної культури серед вчительства і учнівства, батьківської громади; впровадження ґендерного підходу в освітній процес; пропагування поваги до прав людини і фундаментальних свобод незалежно від статі людини. Проєкт фінансується Європейським Союзом.

 У нашому районі до цього проєкту долучився КЗ «Печенізький ліцей імені Г.Семирадського» (Координаторка проєкту у закладі - Рибас І.О., заступник директора з виховної роботи). Учасники проєкту брали участь у тренінгах, семінарах, творчих конкурсах, впроваджували в освітній процес сучасні ґендерні наробки.

  За результатами роботи щодо реалізації проєкту упродовж 2018-2019 років у серпні 2019 року було здійснено відбір учасниць/ків навчального візиту до Фінляндії за трьома категоріями (вчительство, директори, працівники РВО). За рейтинговими показниками серед 92 представників/ниць вчительства Рибас Ілона Олександрівна здобула перемогу, ввійшла в десятку кращих і була відібрана для поїздки у Фінляндію з 27 жовтня по 1 листопада 2019 року. Вітаємо з перемогою!

 

Переглядів: 69 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz