MENU
Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято Першого Дзвоника
21:35
Свято Першого Дзвоника

     

    Перший дзвоник — свято нового навчального року. Цей день є визначним і радісним  для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік   останній  і вирішальний.  Він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.  А для когось свято Першого дзвоника   перше у житті.

  Це свято  радо зустріли учні Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського на чолі з директором Строкан Надією Володимирівною. За традицією ліцею на спортивному майдані відбулося святкове привітання для учнів, бітьків, гостей.

   Ранок у ліцеї розпочався Першим уроком, який пройшов яскраво та у різноманітних формах: вікторина, урок-подорож, квест тощо.

 

Також на Першому уроці діти написали на аркушах щирі побажання своїй батьківщині, друзям, рідним, упродовж святкового привітання класні керівники урочисто випустили в небо повітряні кульки із побажанняи, ми віримо що вони обов"язково здійсняться! 

   Святкування не обмежувалося рамками ліцею, всі бажаючі учні на чолі з класними керівниками та батьками влаштували відпочинок на природі- веселий та  корисний! Тож перший день нового навчального року у ліцеї пройшов насичено та цікаво! 

 

Переглядів: 79 | Додав: Adminsh12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz